Saksofon

Saksofon

powrót

Wiek uczniów:

Dzieci od 10 roku życia, młodzież oraz dorośli

Czas nauki:

Lekcje indywidualne: raz w tygodniu po 45 min (teoria + nauka gry na instrumencie)
Lekcje grupowe: raz w tygodniu po 55 min (teoria + nauka gry na instrumencie)

Osób na grupę:

Lekcje gry na saksofonie odbywają się indywidualnie albo w grupach (w zależności od programu i poziomu umiejętności)

Program idealny dla:

W Szkole Muzycznej YAMAHA w Rzeszowie i Łańcucie obecne są zróżnicowane programy nauki gry na saksofonie, skierowane do osób w poszczególnych grupach wiekowych i posiadających zróżnicowane kompetencje muzyczne. Funkcjonujące programy opracowywane są przez specjalistów z branży muzycznej - muzyków z YAMAHA Music Foundation oraz wybitnych pedagogów. Są one wysoce efektywne i motywujące zarówno w zakresie nabywania pierwszych umiejętności, jak i pogłębiania już posiadanych w zakresie gry na saksofonie.

Programy proponowane przez Szkołę Muzyczną YAMAHA noszą nazwę Popular Music School (Szkoła Muzyki Rozrywkowej). Studenci zdobywają niezbędną wiedzę i umiejętności gry na saksofonie w cyklu kształcenia, który trwa 3-5 lat. Każdy student po zakończeniu edukacji może doskonalić swoje kompetencje w określonych zespołach muzycznych czy też w orkiestrach instrumentalnych. Jest bowiem wyposażony w niezbędne umiejętności. Z racji tego, że podczas lekcji gry na saksofonie staramy się zaszczepić w uczniach miłość do tego co robią, nasi uczniowie w grę wkładają całe serce i robią to na prawdę dobrze.

 


Do Szkoły Muzycznej YAMAHA zapisy trwają cały rok! Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z formularza online.
 
Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej Lekcji Próbnej.

 
Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej Lekcji Próbnej.
Do Szkoły Muzycznej YAMAHA zapisy trwają cały rok! Skontaktuj się z nami:

Telefon: (+48) 605 406 353

E-mail: info@muzyka-yamaha.pl

lub skorzystaj z formularza online


Formularz zapisów
 

 

Opracowujemy specjalistyczne pomoce naukowe, które ułatwiają wchłanianie wiedzy i pomagają studentom zrozumieć treści muzyczne. Na materiały dydaktyczne składają się między innymi starannie zredagowane podręczniki, akompaniamenty, płyty CD. Korzystanie z nich odbywa się pod czujnym okiem nauczycieli, dla których branża muzyczna to prawdziwa pasja. Dzięki zastosowaniu akompaniamentów opracowanych w standardzie XG kształcimy umiejętność gry zespołowej i usprawniamy cały proces nauki. Staramy się uczyć tak, aby uczeń odczuwał satysfakcje w wyniku poczynionych postępów. Prowadzimy nauczanie indywidualne oraz w grupie.

Saksofon to instrument wyjątkowy, ale wymagający od muzyka pewnych predyspozycji. Nie zaleca się nauki na nim dzieciom poniżej 10. roku życia. Zapraszamy na zajęcia zatem dzieci od 10. życia, a także osoby dorosłe i młodzież. Lekcje mogą odbywać się indywidualnie, a także w grupie. W przypadku zajęć zbiorowych liczebność grupy określa się na podstawie posiadanych przez studentów umiejętności i konkretnej ścieżki kształcenia. Lekcje indywidualne mają miejsce raz w tygodniu i trwają 45 minut. Lekcje grupowe odbywają się z taką samą częstotliwością i czas ich trwania wynosi 55 minut. W czasie zajęć przekazuje się teorię oraz praktyczne umiejętności gry na saksofonie.  

Zobacz inne programy
dowiedz
się więcej
Gitara klasyczna
Gitara klasyczna
dowiedz
się więcej
Gitara elektryczna
Gitara elektryczna
dowiedz
się więcej
Fortepian/Pianino
Fortepian/Pianino
dowiedz
się więcej
Perkusja
Perkusja
dowiedz
się więcej
Śpiew
Śpiew
dowiedz
się więcej
Skrzypce
Skrzypce
dowiedz
się więcej
Keyboard
Keyboard
dowiedz
się więcej
Trąbka
Trąbka
dowiedz
się więcej
Akordeon
Akordeon
dowiedz
się więcej
Gitara basowa
Gitara basowa