Facebook Półkolonie Rzeszów Nowy oddział w C.H. Nowy Świat Wodzirej

Nowy rok szkolny już rozpoczęty!

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zachęcamy również do zapisania się na lekcje prowadzone w naszych placówkach. YAMAHA oferuje szeroki wybór zajęć, które owocują w zdobywaniu nowych, cennych umiejętności lub rozwijaniu swojego talentu muzycznego.

Szkoła Muzyczna YAMAHA oferuje Państwu całoroczne zapisy na zajęcia prowadzone przez doświadczonych nauczycieli. Program edukacyjny przez nich wdrażany jest na tyle elastyczny, że dopasowują go do każdego ucznia, dziecka lub dorosłego. Pozwala on w pełni wykorzystać ich potencjał oraz zapewnia zadowalające rezultaty. Uczymy gry na wielu instrumentach oraz w kilku stylach muzycznych. W ten sposób każdy może wybrać zajęcia, które go usatysfakcjonują. Odbywają się one zawsze w małych grupach lub indywidualnie, by nauczyciel mógł skupić się na umiejętnościach podopiecznych w 100%. Nauka w naszej szkole nigdy nie jest traktowana jako przykry obowiązek, stanowi bowiem przyjemność, a nawet pozwala na relaks w świecie muzyki. Dowodem tego jest zadowolenie uczniów i ich rodziców, a także zdobywane przez nich nagrody w konkursach.

Wszystkich zainteresowanych ofertą szkoły YAMAHA zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy wybór zajęć. Co więcej oferujemy również darmowe lekcje próbne.

Dodano: 8 Września 2015r