Facebook Półkolonie Rzeszów Nowy oddział w C.H. Nowy Świat Wodzirej

Niemowlaki w Krainie Dźwięków

Szkoła Muzyczna YAMAHA nie tylko oferuje naukę gry na instrumentach i zajęcia śpiewu dla dzieci w wieku szkolnym, ale również kieruje jeden z programów nauczania do niemowlaków. To ciekawa alternatywa na popołudnie dla rodziców chcących zaciekawić dzieci muzyką i wprowadzić je w magiczny świat dźwięków.

„Niemowlaki w Krainie Dźwięków” to program skierowany do dzieci już od 4-tego miesiąca życia. Zajęcia polegają na umuzykalnianiu dzieci od najmłodszych lat i rozwijaniu ich wyobraźni. W towarzystwie opiekunów poznają one instrumenty i wydawane przez nie dźwięki. Towarzyszy temu zabawa, wspólny śpiew, słuchanie wierszyków. Na zajęciach niewiele się mówi, ale za to prowadząca je Foczka Robby cały czas zachęca dzieci do interakcji z muzyką. W ciągu 45 minut nie pozwala się im nudzić i zaciekawia każdym dźwiękiem. W zajęciach biorą udział dzieci z rodzicami. Cykl spotkań trwa od 12-14 miesięcy, a poszczególne sesje odbywają się raz w tygodniu. To świetna zabawa dla dzieci, jak i pogłębianie relacji z rodzicem poprzez wspólne poznawanie świata dźwięków.

Zachęcamy do wzięcia udziału w programie. Jest on niepowtarzalną okazją spędzenia czasu z dzieckiem w nieco odmienny sposób, korzystny dla obydwu stron.

Dodano: 8 Września 2015r